GİZLİLİK POLİTİKASI

 

İş bu Gizlilik Politikası, Takakozmetik.com.tr’ye ilişkin gizlilik uygulamalarını içermektedir. Gizlilik Politikası Takakozmetik.com.tr’ye erişen kullanıcıların sitede yer alan üyelik formunu doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

 

İş bu Gizlilik Politikası Taka Kozmetik Gıda Medikal Sağlık Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, işlenmesi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri Taka Kozmetik’e ait web sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. Taka Kozmetik, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, sitede yayınlamak suretiyle , istediği zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri, Takakozmetik.com.tr’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

 

Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi

Kullanıcılar üyelik formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgisi, satın alma tarihi, vb ) Taka Kozmetik hizmetlerinin sağlanması amacıyla kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir.Bu nedenle Taka Kozmetik, kredi kartı bilgilerine erişemez ve onları depolayamaz. 3D Secure Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır.

 

Takakozmetik.com.tr, kullanıcılara; Taka Kozmetik hizmetleri hakkında bilgiler, kampanya duyuruları, kullanıcı bilgilerinin güncellenmesi gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılara ait bilgiler başka amaçlarla işlenmeyecektir. Takakozmetik.com.tr içeriğindeki  sayfalar SSL sertifikası ile korunmaktadır ve kullanıcı bilgileri Taka Kozmetik tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Gizlilik Politikası uyarınca gizli tutulacaktır.

 

Takakozmetik.com.tr’ye giriş sonrasında alınan kullanıcı bilgileri Taka Kozmetik tarafından şu amaçlarla kullanılabilir:

 

* Çeşitli reklamların verilmesi ve promosyon amaçlı bazı bildirimlerin iletilmesi;

*Site kullanıcılarının Taka Kozmetik’te gerçekleşen promosyonlar, etkinlikler,kampanyalar ve çekilişler konusunda haberdar edilmesi;

*Ürünler konusunda bilgi mesajı gönderilmesi;

*Alışveriş bilgisinin ve puanların sorgulanması;

*Müşterilerin görüşlerinin alınması ve anket yapılması;

*Kullanıcılara özel, sitedeki gezintileri kullanılarak tavsiye ve içerik üretilmesi;

*İstatistiksel değerlendirmeler ve pazar araştırmaları yapılması veya veritabanı oluşturulması;

*Sitenin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapılması;

 

Bilgilerin Paylaşılması

Taka Kozmetik, kullanıcılar tarafından girilen bilgileri hizmet kalitesini artırmak amacıyla Taka Kozmetik şirketleri ve yetkili iş ortakları ile paylaşabilir.

 

Taka Kozmetik, kullanıcı bilgilerini, resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükte bulunan emredici mevzuat hükümleri gereğince , resmi makamlara açıklama yapmak durumunda kaldığı hallerde bu resmi makamlarla ve üçüncü kişilerle paylaşabilir. 

 

Taka Kozmetik , kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve güvenliği için gerekli her türlü fiziksel ve teknik tedbiri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Taka Kozmetik’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Taka Kozmetik’in herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır.

Hizmetlerin Uygunluğu

Taka Kozmetik,Takakozmetik.com.tr’deki ürün ve hizmetler konusundaki fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermez. İşbu sitede yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon gibi bilgiler; kişiye, yere, mağazaya ve zamana göre değişebilir ve Taka Kozmetik, Takakozmetik.com.tr’de yer alan bu bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapabilir.

 

Güvenlik

Hiçbir web sitesi, internet iletimi, bilgisayar sistemi veya kablosuz bağlantı tamamen güvenli değildir ve Taka Kozmetik, makul seviyede gereken tüm tedbirleri almış olmasına rağmen site kullanımının bu anlayışla yapılmasını kullanıcılara tavsiye eder. 

 

Marka ve Telif Hakkı

 

Taka Kozmetik adına kayıtlı marka ve eserlerin ,Takakozmetik.com.tr’deki tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil olmak üzere ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, tüm elemanlarının izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca kullanıcıya sorumlulık yüklemektedir. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul ederek Taka Kozmetik marka ve logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcıların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Taka Kozmetik bu durumun düzeltilmesini kullanıcıdan talep edebileceği gibi dilerse kullanıcıya önceden haber vermeksizin kullanıcının üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.